Kedy získam peniaze?
Odmena bude vyplatená pri dosiahnutí čiastky 350 €. Zvolíte si možnosť svojej výplaty, buď zaslaním čiastky na Váš bankový účet alebo prostredníctvom paypal. Peniaze budú zaslané do 3 pracovných dní (väčšinou v priebehu dvoch dní).

Ako využijem pozvánky?
Jednou z možností je prihlásiť sa a kliknúť na odkaz „Pozvať kamaráta“. Do zadaného políčka uvediete jeho emailovú adresu. Kamarát dostane pozvánku a ak ju akceptuje (príjme), Vy dostanete svoju odmenu. Okrem tejto možnosti môžete využiť funkciu odoslať pozvánku prostredníctvom URL adresy, napríklad na FCB, či ďalších sociálnych sieťach a podobne.

Prečo som nezískal odmenu po kliknutí na reklamu?
Buď skončila platnosť samotnej reklamy (kampane), ktorá trvá pár dní (7 až 14 dní najčastejšie). Okrem tohto prípadu sa môže stať, že odmena síce bola načítaná, no nebolo k dispozícii „viditeľné“ informačné okno po kliknutí na reklamu. Stáva sa to, pretože niektorí klienti si žiadajú, aby sa takáto správa neodkrývala. Kontrolujte si preto vo vlastnom záujme samotné načítania kliknutí vo svojom účte a ak by sa stalo, že nebudú zaznačené v histórií samotných kliknutí, kontaktujte náš tím CASHprofit.

Ako sa čo najrýchlejšie odhlásiť zo systému?
Ak sa rozhodnete aj pre tento radikálny krok, a toto je možné. Každý reklamný email zahŕňa v hlavičke odkaz na odhlásenie. Okrem toho po prihlásení sa na svoj účet v časti „Nastavenie“ máte možnosť „Zmazať účet“. Po kliknutí na tento príkaz dôjde k zmazaniu účtu natrvalo a emailom dostanete informáciu s potvrdením tohto úkonu.

Po odhlásení, bude účet celkom odstránený?
Je to pravda, že účet bude celkom odstránený zo systému CASHprofit. Znamená to, že žiadnu reklamu už viac od nás nedostanete.

Čo značí údaj u reklamy „EXPIROVANÉ“?
Znamená to, že táto reklama (kampaň) už neplatí. Preto je potrebné pri každej reklame myslieť na dobu jej platnosti. Tá je daná zadávateľom reklamy alebo je bežne stanovená na 7, niekedy až na 14 dní.

Po získaní hesla sa neviem prihlásiť do svojho účtu.
Je to bežný jav, najmä na začiatku, keď svoje heslo ešte dobre neovládate (alebo ak ste si zadávali úplne nové heslo). Dávajte pozor na diakritiku, veľké a malé písmená, či na zapnutie veľkých a malých písmen alebo číslic. Je dôležité dbať na správne opísanie hesla, pretože nami zaslané heslá vždy fungujú! Ak sa prihlásite úspešne po prvýkrát, odporúčame heslo zmeniť na také, ktoré si ľahšie zapamätáte a nebudete mať s ním problém pri budúcom prihlasovaní sa do svojho účtu. Ak by ste aj tak svoje heslo zabudli, v časti „Prihlásenie“ existuje možnosť poslať si nové heslo.

Môžem mať viac účtov a viac odmien súčasne?
Nie, takáto možnosť nie je možná. Ak by ste to aj napriek tomu skúsili, porušili by ste Všeobecne platné obchodné podmienky a pritom riskujete zrušenie všetkých Vašich účtov v CASHprofit bez akejkoľvek náhrady.

Adresa:
SHEPHERD HK Limited
903 Dannies Hse. 20 Luard Rd
Wan Chai
Hong Kong

Kontakty:
E-mail:
support@cashprofit.sk

Telefón:
+421 940 706 257