Ako funguje systém CASHprofit
CASHprofit je najmä cieľavedomý a plánovaný marketing. Zakladá sa na bezchybnom fungovaní toho, že užívateľ je za prečítanie správy odmeňovaný. Vychádzame z toho, čo ponúkajú iné dlhodobo fungujúce a profitujúce zahraničné stránky a weby.

Až 30 centov za každý Klik v systéme CASHprofit
Je to jednoduché. Za každé kliknutie v systéme CASHprofit môžete získať až 30 centov! Cena závisí od samotnej ceny reklamnej akcie (kampane).

Bonus každý deň
Každý deň bonus až 5 centov za prihlásenie do systému CASHprofit.

Dokonalý systém
CASHprofit ponúka jednoduchú orientáciu v systéme a bude hrou pre každého z Vás! Všetko zvládnete rýchlo, jednoducho a bez starostí.

Bonus za registráciu 10 €
Ponúkame okamžite až 10 Eur ako bonus za registráciu nového užívateľa. Jednoduchý a rýchly zárobok, ako dokonalý štart do ďalších dní v systéme CASHprofit. Na úvod dobrá motivácia ...

Provízia za odporúčanie známych
V CASHprofite myslíme aj na odporúčanie známych. Za každého odporučeného človeka, ktorý sa zaregistruje pod Vaším affiliate linkom, získavate ihneď 5 % z jeho zisku!

Výnimočné ponuky
Všetci užívatelia systému CASHprofit dostávajú iba výnimočné ponuky a reklamy, najčastejšie ponuky portálov so zľavami, bankových a telekomunikačných inštitúcií, elektronických obchodov a podobne. Všetky ponuky sú výnimočné a užitočné pre Vás!

Svoja URL adresa
Všetci užívatelia systému CASHprofit majú taktiež svoju vlastnú URL adresu v podobe www.cashprofit.sk/....., umožňujúcu zdieľať samotné pozvánky cez sociálne siete ako Facebook, Twitter, ... .
TOPlist